Dziewczęta z Bożegopola Wicemistrzyniami Powiatu w Unihokeju

Dziewczęta z Bożegopola Wicemistrzyniami Powiatu w Unihokeju

Dużo radości i dumy przysporzyły naszej szkole i gminie dziewczęta w składzie: Angelika Ciuńczyk, Wiktoria Mielewczyk, Magdalena Gruba, Agata Jabłońska, Wiktoria Jabłońska, Adrianna Ropela, Joanna Liss, Patrycja Grunau, Amelia Ropela, Zuzanna Grzenkowicz. Po wygranym Gminnym Niepodległościowym Turnieju Unihokeja, który odbył się w Łęczycach, jako reprezentantki naszej gminy, pojechały do Wejherowa na Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju. Zwyciężyły „swoją” grupę i rozpoczęły walkę o „podium”. O wejście do finału musiały powalczyć z koleżankami z Bolszewa. Nie było łatwo, ale zrobiły to! Pozostał już tylko mecz „o złoto”. Mimo, iż dziewczyny dały z siebie wszystko, drużyna z Wejherowa tym razem okazała się lepsza. Ostatecznie drużyna z Bożegopola uplasowała się na II miejscu. Gratulujemy wspaniałego wyniku i oby tak dalej 🙂

Agata Syldatk