KONKURS OGÓLNOPOLSKI "JESIEŃ W OCZACH DZIECKA"

Po raz drugi z rzędu świetliczaki wzięły udział w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla świetlic szkolnych pt. Jesień w oczach dziecka”.

Z zapałem pracowały podczas zajęć  świetlicowych nad swoimi dziełami. Głównie posługiwały się pastelami olejnymi stosując przy tym parę ciekawych, urozmaicających tę technikę zabiegów. Młodsze dzieci z klas I-III, bo do nich adresowany był konkurs, stworzyły interesujące prace. Spośród wykonanych prac komisja szkolna wyróżniła i postanowiła nagrodzić:

Hannę Obrzud – kl. IIIa
Julię Łagę- kl. IIb
Julię Formellę -kl Ia
Wiktorię Pikron –  kl.IIa
Wiktorię Leman –  kl.IIb
Milenę Chełminiacką –  kl.a
Lenę Chojnacką kl. – IIa
Alicje Konkol –  kl.Ib

Prace laureatów szkolnych eliminacji wysłane zostały do organizatorów konkursu ogólnopolskiego. Z niecierpliwością i nadzieją czekamy na wyniki. Trzymajmy za naszych świetliczaków kciuki, może i w tym roku któraś z naszych prac zdobędzie uznanie!
Nagrody za etap szkolny wręczane będą na apelu przedświątecznym.

Nauczyciele świetlicy: Teresa Białaszewska, Jolanta Kaźmierczak