Wyniki konkursu "Bohaterowie czeskich bajek"

Początkowo konkurs „Bohaterowie czeskich bajek” zgłoszony był jako wojewódzki. Ponieważ zainteresowanie nim było ogromne nie tylko w naszym województwie, postanowiono przekształcić go w konkurs ogólnopolski. Jak podaje organizator konkursu , nadesłano 1200 prac.  Wyłonienie tych najładniejszych był dla komisji ogromnym wyzwaniem . Najpierw wyselekcjonowano prace do ścisłego półfinału. W nim  znalazły się trzy prace naszych uczniów; Hani Obrzud, Błążeja Trockiego i Czarka Loewnaua.   Ostatecznie dzisiaj 11.03.19r  podano wyniki konkursu i przedstawiono uczniów, którzy przeszli do finału. OGROMNIE NAM MIŁO POINFORMOWAĆ, ŻE NASZA UCZENNICA Z KLASY III A- HANIA OBRZUD, JEST LAUREATKĄ TEGOŻ KONKURSU. GRATULUJEMY!!! Nagrodę naszej zwyciężczyni wręczymy na kolejnym apelu szkolnym.

TERESA BIAŁASZEWSKA