HARPAGAN 2019 bieg na orientację

HARPAGAN 2019   bieg na orientację

Drodzy poszukiwacze przygód!

W dniach 18-20 października wspólnie z Gminą Łęczyce zostanie organizowany 58. edycja rajdu na orientację Harpagan. Jest to największe polskie wydarzenie tego typu.

Z myślą o mieszkańcach Gminy przygotowano 2 trasy rodzinne – nasze znane i lubiane trasy HARPUŚ, czyli 10 km pieszo lub 20 km rowerem. Odbywają się one w sobotę, 19 października, a start i meta znajduje się na terenie Bożegopola Wielkiego. Zapraszamy uczniów wraz z rodzicami, nauczycielami oraz wszystkich chętnych mieszkańców Gminy Łęczyce do udziału!

Koszt udziału to: dzieci – 5 zł, dorośli 20 zł. Każdy uczestnik otrzymuje m.in. kolorową mapę, dyplom i medal po powrocie z trasy oraz dwudaniowy posiłek na mecie. Na trasach czeka, oprócz masy przygód, ognisko z kiełbaskami.

Wszelkie szczegóły zebraliśmy na stronie: https://www.harpagan.pl/rajd/zgloszenia/dla-mieszkanca/ – tutaj też każdy mieszkaniec Gminy Łęczyce może zgłosić swój udział (będzie można to też zrobić bezpośrednio w dniu startu, ale zgłoszenie online to gwarancja otrzymania pakietu startowego).

Maciej Białaszewski