I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce

Po sukcesie naszych chłopców podczas Powiatowych Igrzysk w Koszykówce 3×3 (II miejsce) nie musieliśmy długo czekać na kolejne osiągnięcia uczniów z Bożegopola Wielkiego. Na zwody gminne w koszykówce (5×5) stawiły się reprezentacje szkół z Rozłazina, Strzebielina, Bożegopola Wielkiego i gospodarze turnieju – uczniowie z Łęczyc. Ponieważ, jak co roku, zwycięstwo na szczeblu gminnym daje możliwość startu na szczeblu powiatowym, walka była bardzo zacięta, szczególnie w kategorii żeńskiej. Nie tylko umiejętności, ale także siła charakteru i wola walki sprawiły, że gminę Łęczyce będą reprezentowali chłopcy i dziewczęta z naszej szkoły, którzy nie przegrali dziś ani jednego meczu.

reprezentacja dziewcząt:

10. Dawid Gojtowski
  11. Jakub Mielewczyk
  12. Dominik Meyer

Trzymajcie za nas kciuki podczas Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce, które odbędą się 25 i 26.02.2020r. w Wejherowie (SP nr 8).

Agata Syldatk