I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce

I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce

GALERIA

Po sukcesie naszych chłopców podczas Powiatowych Igrzysk w Koszykówce 3×3 (II miejsce) nie musieliśmy długo czekać na kolejne osiągnięcia uczniów z Bożegopola Wielkiego. Na zwody gminne w koszykówce (5×5) stawiły się reprezentacje szkół z Rozłazina, Strzebielina, Bożegopola Wielkiego i gospodarze turnieju – uczniowie z Łęczyc. Ponieważ, jak co roku, zwycięstwo na szczeblu gminnym daje możliwość startu na szczeblu powiatowym, walka była bardzo zacięta, szczególnie w kategorii żeńskiej. Nie tylko umiejętności, ale także siła charakteru i wola walki sprawiły, że gminę Łęczyce będą reprezentowali chłopcy i dziewczęta z naszej szkoły, którzy nie przegrali dziś ani jednego meczu.

reprezentacja dziewcząt:

 1. Marzena Woźniak
 2. Aleksandra Miotk
 3. Aleksandra Kunkel
 4. Daniela Lewińska
 5. Kornelia Kustusz
 6. Joanna Liss
 7. Magdalena Formella
 8. Anna Kunkel
 9. Daria Łangowska
 10. Magdalena Uzdrowska

reprezentacja chłopców:

 1. Szymon Matyszewski
 2. Wiktor Nastały
 3. Marcin Kwiatkowski
 4. Bartłomiej Rychert
 5. Paweł Miotk
 6. Bartosz Dampc
 7. Michał Formella
 8. Dominik Grunau
 9. Remigiusz Zalewski
 10. Dawid Gojtowski
 11. Jakub Mielewczyk
 12. Dominik Meyer

Trzymajcie za nas kciuki podczas Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce, które odbędą się 25 i 26.02.2020r. w Wejherowie (SP nr 8).

Agata Syldatk