Mistrzowie Gminy w Mini Piłce Ręcznej

Mistrzowie Gminy w Mini Piłce Ręcznej

GALERIA

Początek roku 2020 przyniósł nam kolejne zawody sportowe. Tym razem byliśmy organizatorem Gminnych Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Ręcznej. Sportowcy z naszej szkoły rywalizowali z uczniami ze Strzebielina, Rozłazina i Łęczyc. Wszystkie mecze były bardzo zacięte i wyrównane. Ostatecznie, dzięki ogromnemu zaangażowaniu całej drużyny, chłopcy wygrali turniej i będą reprezentować gminę na etapie powiatowym. Dziewczynki po jednobramkowej przegranej zajęły II miejsce.

Skład dziewcząt: Nikola Lubocka, Julia Jóskowska, Róża Lesner, Julia Jabłońska, Oliwia Mazur, Maja Kanczkowska, Anna Trepczyk, Oliwia Ropel, Jagoda Waszkinel, Zuzanna Zieman

Skład chłopców: Hubert Patelczyk, Jakub Majewski, Michał Kondratko, Filip Kędzierski, Nikodem Kwiatkowski, Sebastian Tokarz, Sergiusz Waszkinel, Marek Kiełpiński, Maciej Ropela, Jan Funk, Antoni Obrzud, Nikodem Lesner, Sebastian Palach, Patryk Miszka

Paweł Kolus, Teresa Nowocień