III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce

III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce

W dniu 26.02.2020r. udaliśmy się do Wejherowa na Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówkę. 

Po wcześniejszym wygraniu etapu gminnego, naszym chłopcom przysługiwało prawo walki o tytuł Mistrza Powiatu. Oprócz gospodarzy turnieju, przyszło nam rywalizować ze sportowcami z Rumi, Redy, Bojana, Kostkowa i Bolszewa. Nasi zawodnicy przez cały turniej prezentowali się bardzo dobrze. Wykazywali się ogromnym zaangażowaniem i wysokimi umiejętnościami koszykarskimi. Ostatecznie po wyrównanym meczu  , minimalnie przegrywamy ze Szkoła Podstawową z Rumi i zajmujemy III miejsce. 

Reprezentacja:

Bartłomiej Rychert, Marcin Kwiatkowski, Paweł Miotk, Dominik Meyer, Jakub Mielewczyk, Wiktor Nastały, Michał Formella, Remigiusz Zalewski, Wiktor Siwonia, Dominik Grunau oraz Bartosz Dampc.

 

Paweł Kolus