Zdalne ”MIKOŁAJKI” w klasie IV

Zdalne ”MIKOŁAJKI” w klasie IV
Na godzinie z wychowawca obchodziliśmy „ MIKOŁAJKI”. Każdy z nas przygotował zdrowy deser, zamieściliśmy też życzenia dla klasy na Classroomie.
Oto niektóre z nich:
Z okazji Mikołajek dla Was te życzenia: Moc uśmiechów i radości i rzecz jasna marzeń spełnienia ! Dla całej klasy 4b i jej wychowawcy życzy : Julia Łaga 🙂
Idzie, idzie Święty z długą siwą brodą, a dwaj aniołkowie za ręce go wiodą. Niosą w wielkich koszach: słodziutkie pierniki, ciastka i cukierki, lalki, żołnierzyki. Każdemu nad głową złota gwiazdka świeci, idą i szukają samych grzecznych ludzi i dzieci. Czy Ty jesteś grzeczna? Chyba tak, więc zostawiam Ci prezenty miłość, nadzieję, radość i wiarę. Ho, ho, ho, ho, ho… dobrze mi się do Ciebie szło:)
Mnóstwo pięknych niespodzianek, równie pięknych chwil całe mnóstwo, śniegu, łyżew, nart i sanek, żadnych przeszkód w życiu. Niezmiennej pogody ducha, a także spokoju i wiary w siebie, dużo śmiechu i swobody, słodkich pierników i pięknych bajek życzę Tobie w dniu Mikołajek! ŻYCZY CAŁEJ KLASIE MIKOŁAJ / Irena Wejer