Konkurs - sportowe wyzwania

Konkurs - sportowe wyzwania
plakat sportowe wyzwania

 

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do wzięcia udziału w konkursie sportowym. Polega on na wykonaniu i udokumentowaniu czterech różnych wyzwań – jedno w każdym miesiącu.

Pierwszym wyzwaniem na miesiąc marzec jest stworzenie swojego autorskiego toru przeszkód, składającego się z minimum 8 elementów i wysłanie nam filmiku jak go pokonujecie. Do stworzenia toru wykorzystaj przedmioty życia codziennego. Im ciekawszy tor, tym lepsza zabawa! Tor wykonać możecie zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Filmik trwać może maksymalnie 1 minutę.
Komisja Konkursowa w tym wyzwaniu oceniać będzie atrakcyjność toru i wybór niekonwencjonalnych elementów.
Swoje prace przesyłać możecie do 31.03.2021r.
Podczas wykonywania, jak i pokonywania toru, pamiętajcie o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa!
Przy wysyłaniu pierwszego – marcowego wyzwania musicie nam również wysłać zgłoszenie podpisane przez Waszych rodziców/opiekunów prawnych.

Wyzwania na kolejne miesiące:

kwiecień – bieg na wyznaczonym według wieku uczestnika dystansie, zmierzony za pomocą dowolnej aplikacji

maj – przejechanie na rowerze jak największej liczby kilometrów w ciągu całego miesiąca ( screen z aplikacji )

czerwiec – wykonanie swojej ulubionej aktywności fizycznej wspólnie z minimum dwiema innymi osobami, zrobienie zdjęć i utworzenie z nich plakatu/kolażu

Na podstawie wyników z wszystkich czterech wyzwań, wyłonimy zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych. Każdy uczestnik konkursu, poza satysfakcją, ma gwarantowaną dodatkową ocenę z wychowania fizycznego za aktywność pozalekcyjną. Aby wziąć udział w etapie szkolnym, należy w wyznaczonym terminie przesłać zadanie swojemu nauczycielowi wychowania fizycznego. Jeżeli chcesz wystartować również w etapie wojewódzkim, musisz przesłać pracę na adres sportowewyzwanie@gmail.com

Szczegółowy regulamin konkursu oraz druk zgody rodziców na udział znajduje się poniżej.

REGULAMIN I ZGODA RODZICÓW

Agata Syldatk