Konkurs "Autorski Tor Przeszkód" rozstrzygnięty!

Konkurs "Autorski Tor Przeszkód" rozstrzygnięty!

Zadaniem uczestników konkursu było zaprojektowanie, przygotowanie i nagranie filmiku jak pokonują swój autorski tor przeszkód, do którego wykorzystali przedmioty życia codziennego. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: kl 4-6 i kl.7-8. Liczyła się nie tylko sprawność, ale przede wszystkim pomysłowość. Spośród wielu przesłanych nagrań, po burzliwych i długich obradach, komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców oraz wyróżnionych. Było to szczególnie trudne zadanie zwłaszcza w młodszej kategorii wiekowej. Ponieważ kilkoro uczestników uzyskało taką samą liczbę punktów, uplasowali się na tym samym miejscu 🙂  Najbardziej kreatywni autorzy-konstruktorzy-wykonawcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i drobnymi upominkami. 

Klasyfikacja w kategorii klas 4-6

I Sandra Nadolska

II Anastazja Klawikowska, Wiktoria Pikron

III Nikola Jarzębińska, Alicja Leman, Anna Wołoszynek

wyróżnienie: Milena Chełminiacka, Jagoda Waszkinel

 

Klasyfikacja w kategorii klas 7-8

I Aleksandra Jagła

II Nikola Lubocka

III Paulina Chołody

wyróżnienie: Julia Grunau, Róża Lesner, Aleksandra Miotk, Wiktoria Ostrowska, Oliwia Ropel

 

Gratulujemy 🙂

Agata Syldatk, Teresa Nowocień