Gminne Igrzyska w Koszykówce 3x3

Gminne Igrzyska w Koszykówce 3x3
Za nami pierwsze międzyszkolne gminne rozgrywki sportowe w tym roku szkolnym. Nasza szkoła była gospodarzem tego wydarzenia. Uczniowie ze Strzebielina i Bożegopola Wielkiego rywalizowali ze sobą bardzo zaciekle w czterech kategoriach.
Klasyfikacja końcowa Gminnych Igrzysk w Koszykówce 3×3:
dziewczęta młodsze I miejsce SP Bożepole Wielkie, II miejsce ZSP Strzebielino;
dziewczęta starsze I miejsce ZSP Strzebielino, II miejsce SP Bożepole Wielkie;
chłopcy młodsi I miejsce ZSP Strzebielino, II miejsce SP Bożepole Wielkie;
chłopcy starsi I miejsce SP Bożepole Wielkie, II miejsce ZSP Strzebielino;
Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Pikron, Anna Wołoszynek, Hanna Obrzud, Amelia Kandziora, Alicja Myszka, Jagoda Waszkinel, Marta Łaga, Sandra Kunkel, Franciszek Matyszewski, Leon Zyskowski, Kacper Rogus, Jan Trepczyk, Hubert Patelczyk, Filip Długowolski, Adrian Dec i Kacper Szreder.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom życzymy powodzenia na szczeblu powiatowym!
Agata Syldatk