IV miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Koszykówce Dziewcząt 2022/2023

IV miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Koszykówce Dziewcząt 2022/2023

Dziewczyny z Bożegopola Wielkiego “otarły się o podium” podczas Powiatowych Igrzysk Dzieci w Koszykówce, które odbyły się w Wejherowie. W turnieju wzięło udział 8 drużyn. Reprezentacja naszej szkoły zajęła drugie miejsce w grupie. Dało nam to możliwość walki o brązowe medale. Niestety przeciwniczki z Redy okazały się mocniejsze. Wróciłyśmy do domu z podniesionymi głowami, dumne z IV miejsca w powiecie ?

Naszą szkołę oraz Gminę Łęczyce reprezentowały: Magdalena Baranowska, Vanessa Groth, Sara Hinc, Amelia Kandziora, Alicja Kąkol, Maja Kepke, Malwina Miąskowska, Kinga Myszka, Kinga Myszka, Wiktoria Pikron, Agata Pruska, Agata Pruska.

GALERIA

 

Agata Syldatk