DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY 2023

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY 2023

Długo wyczekiwany Dzień Otwarty Szkoły już za nami. Towarzyszyła mu atmosfera niesamowicie świąteczna, wprowadzając jednocześnie nas wszystkich    w magiczny czas  przedświąteczny. W tym pięknym dniu swoją obecnością zaszczycili Nas, m.in. Wójt Gminy Łęczyce Pan Piotr Wittbrodt, Starosta Wejherowski Pani Gabriela Lisius, Burmistrz Łęborka Pan Witold Namyślak  Radni Gminy Łęczyce, Sołtysi, emerytowani nauczyciele  w tym była dyrektor naszej szkoły Pani Barbara Mucha, ksiądz proboszcz Grzegorz Sobota i ksiądz prałat Alfons Formela oraz wielu innych gości, za co serdecznie dziękujemy. Motywem przewodnim Dnia Otwartego była “Kraina Lodu”. Jak co roku nie zabrakło występów klasowych, pokazów grup przedszkolnych (Smerfów, Jeżyków       i Sówek), pokazu crossfit zawodników   z Agoga Gym z Lęborka, koncertu szkolnego chóru Bel Canto, występu Gminnej Orkiestry Dętej, prężnie działającej kawiarenki, fotościanki, stacji zadaniowych… a to tylko fragment tego, co wydarzyło się tej niedzieli. Występom i pokazom towarzyszyła coroczna licytacja świąteczna oraz kiermasz różnorodnych drobiazgów. Szkolne „Promyczki” (koło wolontariackie) nie zapomniało o najbardziej potrzebujących, organizując zbiórkę na Puckie Hospicjum pw.św. Ojca Pio.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego dnia, licznym gościom za przybycie oraz wszystkim obecnym, którzy razem z nami spędzili ten dzień.

Obszerna fotorelacja znajduje się na Facebooku szkoły.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Artykuł: Alicja Sajkowska

Foto: Żaneta Milewczyk