XX rejonowy konkurs biblijny

XX rejonowy konkurs biblijny
8 marca uczniowie naszej szkoły: Julia Łaga kl. 7b, Nikola Jarzębińska kl. 7a, Piotr Formela kl. 7a, Jan Trepczyk kl. 7b, Błażej Kwiatkowski kl. 5b, Maciej Matyszewski kl. 5b  reprezentowali szkołę w XX etapie rejonowym Wojewódzko-Metropolitalnego Konkursu Biblijnego im. Sługi Bożego Kardynała Augusta Hlonda. Konkurs odbył się w Konwikcie św. Leona w Wejherowie.
Tematem przewodnim była w tym roku “Księga Wyjścia”.
Brawa dla uczniów za odwagę i chęć sprawdzenia siebie w tym niełatwym konkursie.
Gratulacje dla Julii Łaga, która otrzymała wyróżnienie w kategorii klas VII-VIII.
Mikołaj Wołoszynek z klasy 2a otrzymał trzecie miejsce w kategorii klas drugich za wykonanie pięknej pracy plastycznej.
Czas oczekiwania na konkurs minął nam przyjemnie na spacerze oraz integracji przy pysznej pizzy.