PROMYCZKI 2016-2018

11. Sara Klein
12. Klaudia Wejher
13. Roksana Tomczewska

W tym roku szkolnym z inicjatywy "Promyczków" współpracujemy z Niepublicznym Przedszkolem "Bajka" oraz Niepublicznym Punktem Przedszkolnym "Smyk". Uczennice naszego gimnazjum pod czujnym okiem wychowawców prowadzą zabawy z maluszkami, czytają im książeczki i pomagają przy drobnych pracach porządkowych. Z każdej wizyty w przedszkolu wracają pełne wrażeń i z uśmiechem opowiadają o dzieciakach. Z relacji wolontariuszek wynika, że podoba im się ta forma współpracy. Mam nadzieję, że maluszki też są zadowolone.

Co udało się zrobić w tym roku szkolnym?

- zbiórka darów dla Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci
- zbiórka środków czystości dla Hospicjum w Pucku
- zbiórka pieniążków w szkole dla małego Bruna

O wszystkich inicjatywach "Promyczków" można przeczytać na stronie naszej szkoły. Z pewnością to nie koniec. Mamy jeszcze kilka pomysłów do realizacji. To jest moment aby zrobić głęboki ukłon w stronę "Promyczków" - dziewczyny jesteście super! Cieszę się, że mogę na Was liczyć!

Beata Kowalska - pedagog,
opiekun Szkolnego Koła Wolontariuszek "Promyczki"