PROMYCZKI 2016-2018

NASI WOLONTARIUSZE:

1. Natalia Dampc
2. Weronika Siwonia
3. Patrycja Płotka
4. Tosia Mielewczyk
5. Karolina Dombrowska
6. Wiktoria Wołoszynek
7. Wiktoria Waszkinel

 

8. Małgosia Zieniuk
9. Martyna Kiełpińska
10. Kornelia Jankowska
11. Sara Klein
12. Klaudia Wejher
13. Roksana Tomczewska

W tym roku szkolnym z inicjatywy „Promyczków” współpracujemy z Niepublicznym Przedszkolem „Bajka” oraz Niepublicznym Punktem Przedszkolnym „Smyk”. Uczennice naszego gimnazjum pod czujnym okiem wychowawców prowadzą zabawy z maluszkami, czytają im książeczki i pomagają przy drobnych pracach porządkowych. Z każdej wizyty w przedszkolu wracają pełne wrażeń i z uśmiechem opowiadają o dzieciakach. Z relacji wolontariuszek wynika, że podoba im się ta forma współpracy. Mam nadzieję, że maluszki też są zadowolone.

Co udało się zrobić w tym roku szkolnym?

– zbiórka darów dla Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci
– zbiórka środków czystości dla Hospicjum w Pucku
– zbiórka pieniążków w szkole dla małego Bruna

O wszystkich inicjatywach „Promyczków” można przeczytać na stronie naszej szkoły. Z pewnością to nie koniec. Mamy jeszcze kilka pomysłów do realizacji. To jest moment aby zrobić głęboki ukłon w stronę „Promyczków” – dziewczyny jesteście super! Cieszę się, że mogę na Was liczyć!

Beata Kowalska – pedagog,
opiekun Szkolnego Koła Wolontariuszek „Promyczki”