Zajęcia dodatkowe 19-20

 

Zajęcia dodatkowe dla oddziałów przedszkolnych

Rodzaj zajęć Nauczyciel prowadzący
Metoda Dobrego Startu Sandra Zyskowska
J. angielski Natalia Sielaff
Religia Sylwia Klawikowska
Rytmika Violetta Keller
Zajęcia sportowe Teresa Nowocień

Zajęcia dodatkowe dla klas I – III

Rodzaj zajęć Nauczyciel prowadzący Termin Grupa
Metoda Dobrego Startu Sandra Zyskowska Wtorek, 11:45 – 12:30 Kl. Ia
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze Małgorzata Pacek Środa, 12:45 – 13:30 Kl. Ia
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Violetta Keller Poniedziałek, 12:45 – 13:30 Kl. Ia
Gimnastyka korekcyjna Teresa Nowocień Czwartek, 10:45 – 11:30 Kl. Iab
Metoda Dobrego Startu Sandra Zyskowska Środa, 8:55 – 9:40 Kl. Ib
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze Jolanta Wiśniewska Wtorek, 8:55 – 9:40 Kl. Ib
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Violetta Keller Poniedziałek, 8:55 – 9:40 Kl. Ib
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze Anna Borowska Wtorek, 11:45 – 12:30 Kl. IIa
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Adrianna Trocka Piątek, 8:55 – 9:40 Kl. IIa
Gimnastyka korekcyjna Agata Syldatk Czwartek, 10:45 – 11:30 Kl. IIab
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze Dorota Wojcieszko Czwartek, 10:45 – 11:30 Kl. IIb
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Violetta Keller Poniedziałek, 11:45 – 12:30 Kl. IIb
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze Marta Wołoszynek Czwartek, 11:45 – 12:30 Kl. IIIa
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Violetta Keller Poniedziałek, 9:50 – 10:35 Kl. IIIa
Gimnastyka korekcyjna Agata Syldatk Czwartek, 11:45 – 12:30 Kl. IIIab
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze Małgorzata Koleśnik Wtorek, 8:55 – 9:40 Kl. IIIb
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Violetta Keller Piątek, 12:45 – 13:30 Kl. IIIb
Klub Przyjaciół Przyrody Małgorzata Pacek Środa, 14:35 – 15:20 Kl. I-III
SKS Teresa Nowocień Poniedziałek, 14:35 – 15:20 Kl. I-III
Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno – społeczne Beata Kowalska Poniedziałek, 12:45 – 13:30 Kl. Ia
Koło wokalne Violetta Keller Poniedziałek, 13:40 – 14:25 Kl. I-III

Zajęcia dodatkowe dla klas IV – VIII

Rodzaj zajęć Nauczyciel prowadzący Termin Grupa
Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno – społeczne Beata Kowalska Poniedziałek, 12:45 – 13:30 Kl. IVa
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Violetta Keller Czwartek, 13:40 – 14:25 Kl. IVa
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze (j. angielski) Natalia Sielaff Poniedziałek, 13:40 – 14:25 Kl. Vabc
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze (matematyka) Bożena Miotk Poniedziałek, 14:35 – 15:20 Kl. Vabc
Zajęcia rozwijające (biologia) Irena Wejer Czwartek, 14:35 – 15:20 Kl. V-VIII
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Violetta Keller Czwartek, 14:35 – 15:20 Kl. Va
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Violetta Keller Środa, 13:40 – 14:25 Kl. Vb
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Violetta Keller Czwartek, 12:45 – 13:30 Kl. Vc
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Violetta Keller Piątek, 8:55 – 9:40 Kl. VIa
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Violetta Keller Wtorek, 8:00 – 8:45 Kl. VIb
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Violetta Keller Piątek, 8:00 – 8:45 Kl. VIc
Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno – społeczne Beata Kowalska Wtorek, 8:00 – 8:45 Kl. Vbc
Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno – społeczne Beata Kowalska Środa, 15:20 – 16:05 Kl. VIb, VIIb, VIIIb
Szkolny Klub Ortograffiti Anna Malinowska Poniedziałek, 13:40 – 14:25 Kl. VIabc
SKS Teresa Nowocień Poniedziałek, 15:20 – 16:15

Wtorek, 14:25 – 15:20

Kl. IV – VI dziewczynki
Chór Aleksandra Ropela Czwartek, od 14:25 Kl. IV – VIII
Koło historyczne Beata Jakusz Czwartek, 13:40 – 14:25 Kl. V – VIII
Koło plastyczne Marlena Piosik Poniedziałek, 14:35 – 15:20 Kl. IV – VIII
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze (matematyka) Sylwia Klawikowska Wtorek, 8:00 – 8:45 Kl. VIabc
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze (matematyka) Sylwia Klawikowska Wtorek, 14:35 – 15:20 Kl. VIIabc
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze (matematyka) Emilia Ostrowska Piątek, 14:35 – 15:20 Kl. VIIIabc
Zajęcia rozwijające (matematyka) Emilia Ostrowska Wtorek, 14:35 – 15:20 Kl. VIIIa
Zajęcia rozwijające (matematyka) Emilia Ostrowska Wtorek, 13:40 – 14:25 Kl. VIIIb
Zajęcia rozwijające (matematyka) Emilia Ostrowska Piątek, 8:00 – 8:45 Kl. VIIIc
Zajęcia rozwijające (j. polski) Anna Malinowska Poniedziałek, 14:35 – 15:20 Kl. VIIIabc
Zajęcia rozwijające (j. angielski) Maciej Białaszewski Poniedziałek, 13:40 – 14:25 Kl. VIIab
Zajęcia rozwijające (j. angielski) Angelika Derkowska Piątek, 14:35 – 16:15 Kl. VIIIabc
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze (j. angielski) Angelika Derkowska Piątek, 16:15 – 17:00 Kl. VI – VII
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze (chemia) Emilia Leik Czwartek, 14:35 – 15:20 Kl. VII-VIII
Zajęcia rozwijające (chemia) Emilia Leik Piątek, 14:35 – 15:20 Kl. VII-VIII
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Małgorzata Koleśnik Poniedziałek, 14:35 – 15:20 Kl. VIIab
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Małgorzata Koleśnik wtorek, 14:35 – 15:20 Kl. VIIIa
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Małgorzata Koleśnik środa, 14:35 – 15:20 Kl. VIIIb
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Małgorzata Koleśnik Wtorek, 14:35 – 15:20 Kl. VIIIc
SKS  

Agata Syldatk

Poniedziałek, 15:20 – 16:20

Środa, 14:30 – 16:15

Kl. VII – VIII dziewczynki
SKS Paweł Kolus Piątek, 14:35 – 16:15 Kl. IV – VII chłopcy
SKS Marcin Pranga Wtorek, 14:30 – 15:20

Piątek, 16:00 – 17:00

Kl. VIII chłopcy
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze (biologia)  

Irena Wejer

Czwartek, 15:10 – 15:55  

Kl. V-VIII

Koło fotograficzno – filmowe
(koło języka angielskiego)
Maciej Białaszewski Poniedziałek,

14:35 – 15:20

Kl. VII – VIII